90-60-90

Програма «90-60-90» — це набір ефективних вправ різної інтенсивності для всіх дівчат і жінок, які мріють привести свою фігуру в порядок напередодні важливих подій або літньої відпустки.
Дана фітнес программа спрямована на роботу з так званими проблемними зонами, будь то стегна, сідниці, живіт, грудна клітка. Корекція фігури здійснюється за рахунок активної роботи всіх м’язових груп.
особливості програми
Мета тренувань «90-60-90» — це спалювання жирових прошарків і підвищення м’язового тонусу для максимальної пружності. М’язова маса тут практично не нарощується, але зате помітний плавний ефект схуднення з закріпленням результатів у всіх проблемних зонах.

Інтенсивне аеробне розминка сприяє опрацювання основних м’язів без різких рухів, але з додатковим інвентарем.
Аеробні навантаження сприяють активному спалюванню калорій. Вправи чергують в певному порядку, попередньо виконуючи розтяжку.
Вправи на корекцію фігури ведуться з акцентом на проблемні зони. Виконують завдання в лежачих і стоячих позах, іноді вдаючись до допомоги гантелей і еспандерів.
Стретчинг підвищує рухову активність суглобів і еластичність м’язових тканин.
Етап масажу і релаксації дозволить повноцінно відпочити організму після насиченої тренування і відновити витрачені сили.
Жіночий фітнес: результати
Тренінг «90-60-90» під керівництвом сертифікованого інструктора допоможе стати красивою, здоровою і стрункою, а саме:

Позбавить целюлітних накопичень і розтяжок, зробивши ноги стрункими і підкачати.
Прискорить вихід зайвої води, шлаків і токсинів з організму.
Зміцнить м’язовий корсет, суглоби, зв’язки і кісткову тканину.
Налагодить координацію і баланс, а також розвине витривалість і гнучкість.
Поліпшить черевний прес і зробить плоский живіт з вузькою талією на тлі пружних сідниць.
Зробить шкіру більш еластичною, активізувавши вироблення колагену.
Підвищить загальний тонус і зміцнить імунну систему.
Різноманітний і насичений тренінг дозволить зберегти ідеальну фігуру на довгі роки і при цьому зупинить процеси старіння.

Вправи в програмі допоможуть стати стрункою і сексуальною без шкоди для здоров’я, оскільки наша фітнес студія становить індивідуальні програми з тренером, з огляду на Вашу фізичну підготовку і поставлені цілі.