fitball

Про фітбол можна сказати так — чим простіше снаряд, тим складніше і різноманітніше тренування. Fit ball — це великий фітнес-м’яч, для якого розроблено неймовірну кількість вправ на розслаблення і зміцнення м’язів. Занять на фітбол покірні всі віку — від немовлят до людей похилого віку. Великий м’яч використовується не тільки для фітнесу, а й в терапевтичних цілях. При цьому заняття може бути досить інтенсивним і спалювати величезну кількість калорій — все залежить від програми.

У чому секрет ефективності тренінгу?
Головна особливість тренінгу не в колосальному витраті калорій — за годину при середній інтенсивності згорає 300-400 калорій. М’яч рухливий, тому вправи включають в роботу м’язи-стабілізатори, які допомагають утримувати рівновагу, а також глибокі м’язи. Навіть коли ви просто сидите і погойдується, тренуються м’язи стегон і тазу.

Фітбол змушує тримати м’язи в постійному тонусі, що розвиває грацію, спритність і витривалість. Однак у цього фітнес-напрямки набагато більше плюсів крім гарної, підтягнутою фігури.

ПЕРЕВАГИ ТРЕНУВАННЯ на м’ячі
Fit ball- ефективна функціональна і силове тренування, при якій всю фізичну роботу ви робите за рахунок маси власного тіла.

Fit ball — це по-справжньому інклюзивний фітнес, який не знає обмежень. Ефективно займатися можуть всі, хто стикається з протипоказаннями на інших тренуваннях: вагітні та молоді мами, люди в період посттравматической або післяопераційні реабілітації, діти, вікові групи.


Чому вправи на фітбол так популярні в фітнес-клубах?

Програма легко адаптується для будь-якого рівня підготовки;
Щадна навантаження не травмує суглоби і хребет;
Використовуються всі групи м’язів;
Знижується стрес, поліпшується настрій;
Проходить больовий синдром.
З тренуванням на фитболе можна досягти найрізноманітніших цілей від схуднення до зняття болів в спині. Почніть працювати над своєю!

ВСЕ ПРО ЗАНЯТТЯХ фітболу 
Endorfin пропонує групові заняття по фитболу для будь-якого рівня фізичної підготовки. Заняття триває 55 хвилин і включає розминку, базові вправи і в завершенні вправи на розтяжку. Для багатьох вправ додатково можуть знадобитися обважнювачі: бодибари і гантелі з невеликою вагою.

 Запишіться прямо зараз, і результат не змусить себе довго чекати.