ПІЛАТЕС  

Пілатес — це безпечна програма вправ, яка дозволяє розтягнути і зміцнити основні м’язові групи в логічній послідовності, не забуваючи при цьому і про більш дрібні слабкі м’язи.

Тренування по методу Пілатеса необхідні для жінок, так як розвиває внутрішні жіночі м’язи — м’язи малого тазу, дозволяє займатися фітнесом під час і після вагітності, покращують гнучкість суглобів, еластичність зв’язок, силу, внутрім’язову координацію, силову витривалість і психічні якості. Основна відмінність Пілатеса від всіх інших видів — зведена практично до нуля можливість травм і негативних реакцій.

Метод Пілатеса (Pilates) ґрунтується на ідеалі гарного самопочуття і не є одним з численних способів, націлених на те, щоб втиснути тіло в бікіні перед початком пляжного сезону. Рівномірно розвинені м’язи — ключ до гарної постави, пластичності і природної грації. На заняттях у фітнес клубі Ендорфін Ви зміцните м’язи преса, спини, поліпшите поставу, координацію, збільшите гнучкість і рухливість суглобів. Ваші м’язи стануть сильнішими не збільшуючись в обсязі. Ви навчитеся відчувати своє тіло, жити і рухатися в гармонії з самим собою. Одночасно Ваше самопочуття покращитися, фігура стане гармонійніше, хода і постава — витонченіше.

Обладнання що використовуємо під час тренування: міні боли, фітбоди, стрічки для пілатесу, фітнес резинки, йога блоки.

Upload Image...